Home / Genel Sağlık / Yıldızların 7 Diyet Sırrı

Yıldızların 7 Diyet Sırrı

Ünlüler her zaman muhteşem görünüyor. Televizyonda ya da filmlerde görünmek ya da sinema prömiyerleri ve ödülleri sırasında kırmızı halıyı çalmak olsun, yaşamın varlığından daha büyük olmalarıyla bizi büyülemekten asla vazgeçmiyorlar. Gerçek şu ki, yaptıkları gibi görünmek için çok çaba harcıyorlar ve halka açık oldukları için, fiziksel görünümleriyle ilgilenmeye geldiklerinde gevşeyecekleri göze alamazlar. Geçim kaynakları büyük ölçüde nasıl göründüklerine bağlı. Giysiler, saç ve makyaj dışında, ünlülerin vücutlarına iyi bakmaları gerekir.

Bu yüzden, bu yıldızların zinde ve güzel kalmak söz konusu olduğunda, kendi sırlarına sahip olması şaşırtıcı değildir. Sağlık gündemleri aşırı egzersiz programlarından iyi planlanmış öğünlere kadar değişebilir. Kim kesinlikle seksi kalmanın sırlarını bilmek istemez ki? İşte yedi kadın ünlüün diyet sırlarından bazıları.

1. Jennifer Aniston
Olağanüstü televizyon şovunun yıldızı Friends, sevimli çizgi anlayışı ve ünlü saç stili ile izleyicilere hayran kalmadı, aynı zamanda sayısız dergi kapaklarında göründüğü gibi, Hollywood’daki en seksi organlardan birine sahip olduğu ile de tanınıyordu. Döşemek için Jennifer, 40:30: 30 diyet yöntemini izler. Diyet şunlardan oluşur:

% 40 Düşük glisemik karbonhidratlar
-Fasulye, meyve ve sebzeler, baklagiller gibi gıdalar

% 30 yağsız protein
-Tofu, balık, tavuk, hindi, sığır eti ve az yağlı süt ürünleri

% 30 esansiyel yağlar
-kuruyemiş ve tohumlar, balık ve zeytinyağı

Her öğün hormon dengesi ve maksimum kilo kaybı için makro besinleri içermesi gerekir.

2. Kate Hudson
Aktris Goldie Hawn’ın muhteşem kızı, hamileliği sırasında 60 lira kazandı ve bir sonraki filmine başlamadan önce hızla dökülmesi gerekti. Önceki yemek planından daha yüksek protein diyetine geçti. Daha küçük porsiyonlarda yüksek proteinli yemekler tüketti ve bu diyeti ağırlık egzersizi ve kardiyovasküler egzersizler içeren bir egzersiz programı ile birleştirdi. Hamilelik sonrası figürü nedeniyle çok fazla dişi ağrıktan sonra, Kate bütün bebek ağırlığını sadece dört ayda çıkardı ve Hollywood’da birçok kişinin kıskançlığını kazanan karın kaslarını kazandı.

3. Oprah Winfrey
Dünyanın en başarılı talk-show ev sahiplerinden biri olarak, Oprah’ın milyonlarca izleyici için fiziksel görünüşünü korumasına gerek yok. Sürekli kilo alımıyla mücadele eden ünlülerden biri olarak tanınan, son zamanlarda figürünü canlandırdı ve düzenli bir egzersiz rejimi ile diyet planı birleştirerek 50 yaşında hiç figür görmedi. Oprah haftada beş gün çalışıyor, iplikhanede 30 dakika geçiriyor ve serbest ağırlıklar yapıyor. Yemek planı baklagiller, balık, kuruyemiş, meyve ve sebzeler, az yağlı tavuk ve süt ürünlerinden oluşuyor. Beyaz şeker ve un tüketimini sınırlar. Oprah ayrıca, kesim rakamını akşam yediden sonra hiçbir şey yememe alışkanlığına borçludur.

4. Gwyneth Paltrow
Bir çok insan, sürekli olarak ince olan Akademi ödüllü bir aktrisin gerçekten de diyet yapması gerektiğine inanmakta zorlanabilir. Gwyneth, Oprah’a benzeyen, şeker ve beyaz undan kaçınarak sağlıklı bir beslenme planını izler. Genellikle bir makrobiyotik diyeti izler, sebze, kahverengi pirinç ve yağsız et gibi yiyecekleri yerler. Ayrıca günlük beslenmesinden süt çıkardı ve her gün yoga yapıyor.

5. Madonna
Maddi Kız olarak bilinen pop yıldızı her zaman için ölmek üzere olan bir vücuda sahip çıkmış ve yıllar geçtikçe gerçek bir fitness paragonu olmuştur. Ashtanga Yoga ile kendini en iyi durumda tutuyor ve çoğunlukla abur cuburdan kaçan katı bir diyeti takip ediyor. Yağsız protein bakımından zengin organik gıdaları içeren bir makrobiyotik beslenme planı benimsemiştir.

6. Claudia Schiffer
Bodacious Alman süpermodeli akşam yemeğinde salata ve buğulama sebze yiyor ve öğleden önce sadece meyve yiyor. Lokasyonlarda siyah üzüm yemeyi tercih ediyor ve domates suyu ve bitki çayı içiyor.

7. Christie Brinkley
Uzun süredir süpermodel, vejeteryan olarak tüm Amerikan iyi görünümünü korur. Cravings olduğunda onları yememesini sağlamak için evinde hiçbir türde abur cubur tutmaz. Şeker çubuklarının yerine tatlı patatesleri atıştırır ve hızlıca incelmesi gerektiğinde sıvı meyve suyu diyeti uygular.

Ünlüler sıradan insanlar gibidir. Rakamlarını tıpkı diğerleri gibi sürdürmeleri gerekir ve sürekli halkın gözünde oldukları için kendi taraflarında daha fazla baskı vardır. Sıradan insanların da ünlü vücutları olabilir ve bu diyet ve fitness planlarını takip ederek, kırmızı halıya yakışır gibi görünebilirler.

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *