Home / Genel Sağlık / Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil şenlikleri hakkında düşünmek için bile çok yorgunuz. Ama bu heyecanın ruhunu mahvetmesine izin verme. Bunun yerine, siz ve yeni doğmuş çocuğunuz, ilk Noel’ini, sizi giymeyen bu üç yoldan biriyle kutlayabilirsiniz.

1. Bebeğin ilk ağacı. Tamam, öyleyse belki sen? Bu yıl taze bir ağaç kesmek için vahşi doğada doğa yürüyüşü yapmayacaksın. Bebeğin ilk Noel ağacı hala özel olabilir ve bu bir? Banka veya arkanı kırmayacak.

Suni, masa üstü bir ağaç seçin ve bebek eşyalarıyla süsleyin. Parlak renkli çıngıraklar, binkiler ve diş çıkarma halkaları şenlikli bir dokunuş verir ve daha sonra iyi bir şekilde kullanılabilir. Bebek bezi melek ile doldurun. Yapmak için, bir bezini alın, kafa için küçük bir avuç pamuk topuyla doldurun, başın altında bir araya toplayın ve yeşil ve kırmızı kıvrılmış şeritli şenlikli bir yay ile bağlayın. Halo için sarı bir boru temizleyici kullanarak bir daireye dört ila beş inçlik bir parça şekli verin ve kalan düz kısmı bebek bezi kumaşının üstünden geçirerek meleğe sabitleyin.

Kutlama bu yıl sona erdiğinde, minik ağaç ömür boyu bir aile geleneğinin temeli olabilir. Ağacı her yıl yukarı koyun ve çocuğunuz büyüdükçe, nasıl dekore edileceğine karar vermesine izin verin.

2. Kundak giysilere sarılı. Eğer kiliseniz bir Noel programına veya kapalı canlı doğuşa sahipse, kundaklanan giysilere sarılmış bebeği sağlamak için gönüllü olun. Mary ve Joseph ile birlikte. Gerçek bir bebek kilise ailenizin kutlamalarına derinlik katıyor ve aileniz için de unutulmaz bir deneyim yaratacak.

Dışarı çıkacak kadar değil mi? İlk Noel sahnesini elbette kendi evinizde daha küçük ölçekte yeniden oluşturun. Mümkünse bir arkadaşınızın video kaydını yapın veya bebeğinizin albümüne eklemek için resminizi çekin.

Aile doğuşunu bir Noel geleneği yaparak manevi anlamını her yıl canlı tutun. Ailenizi tatil sezonunun başında bir araya getirin ve tatil kutlamalarınızın tonunu ayarlamak için videoyu birlikte izleyin.

3. Havanın tadını çıkarın. Noel Arifesini evde birlikte geçirmek, tatilin daha sessiz yanlarına ve gerçekte önemli olana odaklanmanıza olanak tanır. Stokları dikkatli bir şekilde asın ve ailenin her üyesi için bir süsle doldurun. Bir önceki yılda birlikte yaptığınız bir şeyi yansıtan bir süslemeyle herkesi şaşırtarak, aile çoraplarını gelecek yılın en üst sıralarda yapmalısınız.

Yatağa gitmeden önce, Noel hikayesini mum ışığında paylaşın. Babam hikayeyi okurken ve anne bebek hemşiresi olarak, tekrar tekrar tekrar etmek isteyeceğiniz özel bir yakınlık ve sevinç yaşayacaksınız.

Bu nedenle, normal tatilde size büyük zarar veren ailenizin kutlamayı bekletmek zorunda kalacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Ve yeni doğmuş çocuğunuzun ilk Noel’i siz yapın, hepiniz yıllarca hatırlamak isteyeceksiniz.

About elite

Check Also

Yenidoğan bebeğinizi gripten koruyun

Yine yılın bu zamanı: grip mevsimi. Her yıl milyonlarca insan, grip salgınlarının yıllık başlangıcına hazırlanmak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *