Home / Genel Sağlık / Yeni doğan bir dergide bu erken anıları hazine

Yeni doğan bir dergide bu erken anıları hazine

Hayatınıza eşsiz bir neşe getirdi ve siz değerli her anınızı değerlendirebilirsiniz. Yeni doğmuş bir dergi, özellikle bu ilk ay boyunca bu özel anıları yakalamanıza yardımcı olabilir.

Yeni bir bebekle ilk birkaç hafta çok çabuk geçiyor. Yaşam tarzınıza geçişler ve ayarlamalar yapmakla meşgul, sonsuza dek korumak istediğiniz tüm harika anılarınızı hatırlamak kolay değil. Bu yüzden onları yakalayabildiğiniz kadar önemlidir ve günlük kaydı mümkün kılar.

Yenidoğan günlüğüne başlamak için tek ihtiyacınız olan bir kağıt, bir kalem ve düşünceleriniz. Evet, düşüncelerinizi kağıt üzerinde bıraktığınızdan emin olduğunuz sürece, aslında bir not defterinde başlayabilirsiniz. Şimdi yapmazsanız, korumayı umduğunuz tüm özel detayları hatırlamanız daha az olasıdır. İsterseniz yazdıklarınızı günlüğünüzün hatıra basımına aktaracak zamanınız olacak.

Her gün derginize yazmak için bir noktaya gelin. Sadece bir kaç dakika için bile, ne düşündüğünü ve ne hissettiğini kaydedin. Ne kadar çok yazarsanız o kadar fazla yazmak istersiniz. Ve eğer nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, şu istemlerden birini deneyin: Bebeğim için dilediğim üç dilek ?; Bugün bebeğim hakkında en çok sevdiğim şey nedir ?; veya Bebeğim ben ne zaman seviyor?

Düşüncelerinizi ilk aydan itibaren topladıktan sonra, bazı resimler ekleyebilir ve yeni doğan günlüğünüzü Cherish Bound (www.cherishbound.com) veya Heritage Makers (www.heritagemakers.com) gibi şirketler aracılığıyla bir hatıra olarak yayınlayabilirsiniz. Bu şekilde yayınlanan yeni doğan bir dergi, aile ve arkadaşlarla kolayca paylaşılabileceğinden bahsetmek yerine, değerli bir aile yadigarı olacak.

Ek olarak ? veya onların yerine, birçok aile dergilerini çevrimiçi olarak paylaşmayı seçiyor. Yaşamla ilgili düşüncelerinizi bebekle çeşitli web sitelerinde kaydedebilir ve bebeğin nasıl olduğunu bilmek isteyen aile ve arkadaşlara erişim sağlayabilirsiniz. Çevrimiçi günlük kaydı hizmetleri sunan iki web sitesi www.myfamily.com ve www.ourstory.com’dur. Www.ourstory.com sitesi, anılarınızı ve fotoğraflarınızı çevrimiçi çekmenize, korumanıza ve paylaşmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir hesap sunar.

İster çevrimiçi ister kağıt üzerinde olsun, yeni doğan derginiz, yıllar boyunca eğlenmek için bu değerli ilk anları yakalamanıza yardımcı olacaktır.

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *