Home / Genel Sağlık / Vermeye devam eden üç yenidoğan hediyesi

Vermeye devam eden üç yenidoğan hediyesi

İnsanlar bebek hediyeleri almaya bayılır. Giysiler, oyuncaklar, yeni araçlar? hepsi anlayışlı müşterinin favorileridir. Ancak yenidoğan, aldığı hediyelerin birçoğunu hızlıca aşıyor. Ancak bazı hediyeler vermeye devam edebilir. Kitaplar, müzik ve bebek masajı veya bebek yoga dersleri, bebek büyüdükten uzun süre sonra vermeye devam eden üç yeni doğan hediyesidir.

Tüm şekil, boyut ve konu kitapları, yazılı kelime ile yaşam boyu süren bir aşk ilişkisini teşvik etmek için mükemmel bir hediyedir. Okuma sevinci erken öğrenilir. Çocuğunuza düzenli olarak okuduğunuzda, kitap sevgisini beslersiniz. Başlamak için, bebeğinizin doğduğundan daha iyi bir zaman yoktur. Yeni doğmuş çocuğunuzla hikaye zamanı, okumaktan daha çok özel bir bağ paylaşmakla ilgilidir, ancak bu olumlu erken deneyim çocuğunuzun bilgi için bir susuzluk ve öğrenmeye karşı sağlıklı bir tutum geliştirmesine yardımcı olabilir.

> Nazik ninnilerden klasik kompozisyonlara, müziğe erken maruz kalmak yaşamın başka bir hediyesi olabilir. Bebeğiniz için müzik çaldığınızda, sesin güzelliğini öğrenir. Çeşitlilik burada önemlidir. Çocuğunuz ne kadar çok müzik çalarsa, o kadar çok zevk almayı öğrenir. Vokal ve enstrümantal seçimler, çeşitli müzik türlerini çalmak gibi, bebeğinizi farklı müzik özelliklerine maruz bırakır mı? Klasik sakinleşmek, caz yükseltmek, vb. Kim bilir, bebeğiniz bir gün ünlü bir şarkıcı veya müzisyen olarak büyüyebilir.

Bebek masajı ve bebek yoga dersleri, sağlıklı dokunuş ve hareket hediyeler sunar. Sınıflar sizin ve bebeğiniz için mükemmel bir bağlanma imkanı sağlar, ancak daha fazlasını da yapabilirler. İnsanların küçük çocuklar olarak deneyimledikleri, yetişkin olduklarını belirleme yolunda uzun bir yol kat ediyor. Bebek masajı, bebeklerin vücutlarını ve sağlıklı dokunuşlarını öğrenmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, çocuğunuzla büyüdükçe açık iletişimi sürdürme yeteneğinizi artırabilen güçlü bir ebeveyn-çocuk bağı sağlar.

Aynı şekilde, bebek yoga sınıfları da sağlıklı hareketi teşvik eder. Çocukken hareketin tadını çıkarmayı öğrendiğinizde, bunu yetişkinliğe taşırsınız. Bebeğiniz, bu deneyimleri modellerken ve sınıfta paylaşırken, egzersiz ve rahatlama gibi kişisel bakıma yönelik daha sağlıklı tutumlar öğrenebilir.

Kitap, müzik veya bebek masajı ve bebek yoga derslerini tercih edip, bebek için en iyi hediyeler, sağlıklı büyüme ve gelişme için bir temel oluşturan hediyelerdir. Sadece çocuklarına vermekten zevk almazlar, aynı zamanda bir çocuğun hayatındaki faydalarını izlemekten zevk alırken küçük bir şey geri verirler.

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *