Home / Saç Ekimi / Saç Ekimi İşlemlerinde Maliyetler ve Finansman Seçenekleri?

Saç Ekimi İşlemlerinde Maliyetler ve Finansman Seçenekleri?

Saç nakli ameliyatı çoğu kişi tarafından ucuz sayılmaz. Aslında, bazı insanlar bunu yapmayı göze alamazlar. Bununla birlikte, çok sayıda insan, prosedürleri için finansman alma seçeneğine sahiptir.

Saç ekimi ameliyatı masrafları doktordan doktora değişebilir. Bir doktorun muayenehanesinde bile değişiklik gösterir. Saç nakli için ortak bir teklif greft başına 2 ila 10 dolar arasındadır. Geniş varyansın nedeni temel olarak greft başına fiyat yaptığınız grefti azalttığındandır.

Çoğu zaman, saç nakli seansı başına fiyat verilir. Bu öğle yemeği seansı olabilir. Örneğin, 200 greft 2000 dolarlık kısa bir seansta yapılabilir. Bu elbette greft başına 10 dolara eşittir, ancak özel bir zaman dilimi ve seans başına çok az sayıda greft alıyorsunuz.

Özel saç nakli işinin fiyatları da daha yüksek olma eğilimindedir. Vücut kıllarından alınan greftler için greft fiyatı 12 ila 15 dolar arasında olabilir. Kaş veya kirpik kaybına uğrayanlar için fasiyal kıl greftleri de 11 ila 15 dolar arasındadır. Bunlar özel prosedürlerdir.

Foliküler Ünite Ekstraksiyon saç ekimi mikro greftlerden daha pahalı. FUE, greft başına 15 dolara mal olabilir. Bir seferde çok sayıda greftin tamamlandığı mega seanslar greft başına daha ucuzdur. Ücretine göre, doktora yardımcı olmak için son derece yetenekli teknisyenlerin kullanılmasıdır.

Onarım işleri de greft fiyatına yapılır. Bu, geçmiş saç nakli prosedürlerinden yanlış giden saç tapalarını çıkarmayı da içerir. Diğer greftler aynı anda yerleştirilirken fiyat greft başına 12 $ civarında olabilir. Fişler henüz kaldırılıyorsa, greft başına yaklaşık 15 $ daha yüksek bir fiyat var. Skar revizyon ameliyatı genellikle işlem için sabit bir ücretle, belki de 1000 dolar civarında yapılır.

Greft başına maliyet ne kadar fazla olursa, greft başına maliyet düşse de normal saç ekim işlemi greft sayısına bağlı olarak farklı olacaktır. Örneğin, 100 greft size 1500 dolara, 3000 greft yaklaşık 12.000 dolara mal olabilir. Greft başına fiyat düşüyor, ancak paranızın artması gerekiyor.

Bu yüzden birçok insan saç nakli ameliyatlarını finanse eder. İstedikleri sonuçları almak için, bir kerede toplayabileceklerinden daha fazla para bulmaları gerekecekti. Finansman seçeneklerinden bazı örnekler; kredi kartları, finans şirketleri ve banka kredileridir.

Bazı finans şirketleri özellikle kozmetik cerrahi uygulanan kişilere yöneliktir. Başvurunun bir veya iki günü içerisinde, gelir kanıtı olmayan krediler sunabilirler. Tüm saç ekimi işlemlerinizi peşinatsız olarak finanse edebilirsiniz. 36 aylık bir krediyle 12 ay nakit ya da% 12 faiz alabilirsin.

Saç ekimi masraflıdır, ancak doğru finansmanla yapmayı seçerseniz yapabilirsiniz. Finansman size yapmak istediğiniz doktoru kullanma, prosedürleri mümkün olan en hızlı şekilde yapma ve mümkün olduğunca çok sayıda prosedür yaptırma imkanı sunar.

About elite

Check Also

İyi Saç Ekimi Cerrahı Nasıl Bulunur?

ABD’de, bir doktorun, bir doktor olarak temel ruhsatlandırma dışında, saç nakli ameliyatı için herhangi bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *