Home / Genel Sağlık / Neden “Spot Reduce” Yapamıyorsunuz?

Neden “Spot Reduce” Yapamıyorsunuz?

İnsanların sorunlu alanları var. İdeal vücut ağırlığına ulaşmış olan insanlar bile problemli alanlara sahip olacaktır. Aşk kolları, sarkık kollar, sarkan deri veya kalçalar olabilir. Daha sonra, kremlerden uygulamalardan yağlardan kurtulmaya, aletlere ve makinelere, kollara, uyluklara veya abs’e kadar her türlü ürünü sunan pazarı bulacaksınız.

Ancak, yapmanız gereken bir gerçeklik kontrolü var. Küçültmeyi göremezsiniz. Bunu yapma girişimi işe yaramayacak ve sizin iyiliğiniz için olmayacak.

Neden Yapamıyorum?

Piyasa, gerçekte bekleyecek hiçbir devrimci sonuç olmadığı zaman, devrim niteliğindeki ürünlerinden beklenebilecek faydaların kamuoyunu yanlış şekillendiriyor.

1. Sağlıklı Diyet Önemlidir
Diyet, istenmeyen vücut yağlarından kurtulmak için önemli bir unsurdur. Yediğiniz besinler vücudunuzda depolanan kalorilere ve kolesterollere sahiptir ve muhtemelen sorunlu bölgelerinizde toplanır. Diyet, yağların varlığının ana suçlusudur.

Bu yüzden, piyasadaki araçlara ne kadar bağımlı olursanız olun, tatlılara, yağlı yiyeceklere veya abur cuburlara düşkün olmaya devam ederseniz savunmasız kalacaktır.

2. Spot Azaltma Bir Mere Efsanesidir
Bu insanların spot azaltma çabalarının üretkenliği hakkında söylediklerine inanmak sağlıklı değildir. Piyasada gördüğünüz ürünler, yalnızca sorunlu alanlara takmak veya uygulamaktan başka bir şey gerektirmez. Peki ya diğer vücut kısımların? Peki ya vücudun diğer gereksinimleri?

Herhangi bir sağlıklı girişimde, fizyolojinizin tepesinde olmalısınız. Bir hedefe ulaşmak için ne gerektiğini bilmelisin. Örneğin, midenizde altı paketi istiyorsanız, onları almanın ne olduğunu bilmek zorundasınız.

Dışarıdaki bazı insanlar, midenizin görünüşünü iyileştirmek istiyorsanız, sadece karın egzersizlerine yoğunlaşmanız veya egzersizi sizin için yapabilecek aletlerinizi kullanmanız gerektiğini iddia eder. Yine, azaltma tespit edemezsiniz. Sadece bir karın egzersizini yaparak hedefe ulaşamazsın.

Yağ, sadece bir alet kullanarak kendi kendine ortaya çıkmaz. Genetik bununla ilgili olmalı. Diyet bununla ilgili olmalı. Yaşam tarzının bununla ilgisi var.

Gerçek şu ki, midedeki altı paketi hedeflemeden önce, ilk önce yağları almak zorunda kalacaksınız.
Bu yüzden günde 500 egzersiz yapmak sadece sizi tüketir ancak bu yağlardan kurtulmaz. Vücudunuz, hedeflediğiniz noktada depolanan yağları yakmaz. Gerçek egzersizler aslında buna değinebilir. Bununla yağlar bir seferde bir kez yakılıyor, sadece bir bölgede değil. Vücuttaki yağları azaltmak için daha entegre bir sisteme sahiptir.

O zaman vücut kitlesini de kazanman gerekecek. Bu noktada, sadece yağlardan kurtulmanın ve bazı vücut kitlelerini almanın tek yolu sağlıklı bir diyet yapmak ve kardiyo egzersizlerini yapmaktır.

Sadece diyet ve kardiyo gereksinimlerini aştıktan sonra karın egzersizlerine odaklanabilirsiniz. Bu, altı paket için çalışmaya gerçekten odaklanmanın tek uygun zamanı.

3. Kısayol Yok
Mucize diyetler, haplar ve iksirler, sizi çıkmaz bir noktaya götürecek kısayollardır. Sağlıklı bir vücut hedefleniyorsa, bunun için çalışmak zorundasınız. Onu kazanmak zorundasın.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gerçekten hızlı bir dünyada yaşıyoruz, ama vücudunuz hala çok doğal. Bu nedenle, vücudun doğal olarak ihtiyaç duyduğu şeylere, sağlıklı beslenmeye, düzenli egzersizlere ve bu arzu edilen durumu geliştirmek için hatırı sayılır miktarda zamana dayanmanız gerekecektir.

4. Sağlık ve Zindelik Taahhüt Gerektirir
Vücudunuzun sağlığına olan bağlılığınız ömür boyu sürecek bir taahhüttür. Şimdi iyi bir vücuda sahip olsanız bile, diyetinizi ve yaşam tarzınızı kötüye kullanırsanız sonsuza kadar kalmayacak. Düzenli olarak sevilmesi ve halledilmesi gerekir.

Bu nedenle, spot azaltma iddialarına güvenirseniz, sizi gerçekten hiçbir yere getirmez. Sadece umut edebilirsin, ama bekleyemezsin. Yani sağlıklı bir vücut için amaç; Kendiniz için bir egzersiz programı edinin ve diyetinizde bazı değişiklikler yapın. Kendine bütünsel bir gelişme ver. Sadece vücudu değil, aynı zamanda hayata bakışınızı da geliştirin.

Doğru Yolu Yapın

Tüm bu noktalar yükseltildiğinde, sonuç olarak, doğru şekilde sağlıklı bir şekilde ilerlemektir. Bu söz hala geçerli. Kolay para yoktur. Bu yüzden yanıltıcı bilgilerin ve üzerinize atılan boş vaatlerin kurbanı olmayın. Basitçe uygun seçenekleri bilmek. Maddeyi kendi elinize alın ve sağlıklı bir vücudun faydalarından yararlanın.

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *