Home / Genel Sağlık / Altın Mühür

Altın Mühür

Altın Mühür, Buttercup ailesinin bir parçası olan çok yıllık bir bitkidir. Golden Seal, hem topikal hem de dahili olarak, çeşitli şekillerde tıbbi amaçlar için kullanılır. Altın Mühür’ü toplu toz, merhem, tentür veya tablet şeklinde satın almanın aslında birkaç yolu var. Dahili olarak, büyük bir sindirim yardımcısıdır ve bununla karıştırıldığında, kanül yaralarını çıkardığı bilinmektedir.

Altın Mühür, Avrupa’nın fetih zamanlarından beri var olmuştur, ancak günümüzde bile anti-nezle, iltihap önleyici, antiseptik, büzücü, acı tonik, müshil ve kas uyarıcıları için kullanılmaktadır. Bitki uzmanları, gastrit, kolit, duodenal ülser, iştahsızlık ve karaciğer hastalığını hafifletmeye çalışıyorsanız, Golden Seal’in tüm bitkisel ek mağazalarda bulabileceğiniz şeyler olduğunu düşünebilirsiniz. Altın Mühür çok acıdır, bu yüzden safra salgılarını uyarır, iştahı uyarır ve sindirime yardımcı olur.

Altın Mühür, 19. yüzyılın ortasından beri var ancak şimdi tehdit altında. Çünkü Altın Mühür en fazla hasat edilen bitkilerden biri. Hasat edilmeye ve hasat edilmeye devam eder, ancak hiçbir zaman değiştirilmez. Sarı Kök adıyla da anılan Altın Mühür, Ekinezya ile sık sık birleştirilir ve soğuk algınlığı semptomlarını hafifletmek için hazırlanır. Altın Mühür’ün yeraltı köküdür ve çay yapmak için toplanır ve kurutulur ve daha sonra dökme toz, kapsül veya tablet haline getirilen hem sıvı hem de katı özütler elde edilir.

Bilim adamları, Altın Mühür’ün içerdiği çok az miktarda berberinden dolayı, herhangi bir hastalık veya tıbbi durum için Altın Mühür kullanımını destekleyecek kanıt bulunmadığını iddia ediyor. Bilimsel iddialardan bağımsız olarak, Golden Seal bugün piyasada en çok satılan bitkilerden biridir.

Çok tartışmalı bir konu olmasına rağmen, birçok kişi Altın Mühür’ün pazarda sağlam durmasının sebebinin, öncelikle iş için ya da yasalar yoluyla uyuşturucu testi yapması gereken kişiler için pozitif uyuşturucu ekranlarının maskelenmesi amacıyla kullanıldığına inanıyor. Icra organları. Pek çok iddia, bu talebin geçerliliği yoktur ancak bir çok kişi, bir arkadaşının işe yaradığını ve bunun için sahte ilaç ekranlarını kapsayan bir amaç için High Times dergisinde tanıtıldığını söylediği için hala pek çok kişi satın almaktadır. İddiası, marihuanadaki aktif bileşen olan THC’nin yağda çözünür olması nedeniyle kendisini böbreklerde depolar ve suda çözünür hale gelir. Bir ilaç taramasından iki ila üç gün önce, biraz Altın Mühür alacaksın, talimatları izleyeceksin ve bu garantili bir geçiş.

Altın Mühür bugün piyasadaki en popüler bitkilerden biriyse, o zaman birileri onları işinde tutmak zorundadır ve birçok insanın, bir avuç doluluktan ziyade kendilerini doğal olarak iyileştirmek için bitkisel ilaçlara yöneldikleri doğrudur. kötü yan etkileri olan reçeteler.

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *