Home / Genel Sağlık / Alerji Giderimi için Hava Arıtıcı Nasıl Seçilir

Alerji Giderimi için Hava Arıtıcı Nasıl Seçilir

Alerji semptomlarınızdan kurtulmayı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyseniz, hava temizleyicileri incelemek isteyebilirsiniz. Hava temizleyicileri, en yaygın alerji semptomlarının birçoğundan kurtulmak için harika bir yoldur. Aslında, bazı kişiler hava temizleyici olan bir evdeyken alerji semptomlarının tamamen ortadan kalktığını görürler.

Hava temizleyici almakla ilk kez ilgileniyorsanız, rehberlik aramaya başlayabilirsiniz. Sonuçta, şu anda satılmaya hazır yüzlerce hava temizleyici var. Tüm seçeneklerinizle boğulmuşsanız, okumaya devam etmek isteyeceksiniz. Bir hava temizleyici almanıza yardımcı olacak birkaç ipucu, rahatınız için aşağıda belirtilmiştir.

Alerjiler için bir hava temizleyici almayı ararken, önce HEPA hava temizleyicilerini incelemeniz önerilir. HEPA teknolojisini kullanan hava temizleyicileri yüksek puan aldı ve tavsiye edildi. Tüm hava temizleyicileri, küf, toz akarları ve evcil hayvan tehlikesi de dahil olmak üzere havadan potansiyel olarak zararlı parçacıkları yakalar ve tutar, ancak bazıları diğerlerinden daha iyi yapar. HEPA hava filtrelerinin ortalama olarak havadaki partiküllerin yaklaşık% 90’ını yakaladığı söylenir. Bu yüzde diğer hava temizleyicileri ve hava filtrelerinden çok daha yüksektir.

İyi ve kaliteli sonuçlar üretecek bir hava temizleyici satın almanın bir başka harika yolu da, tavsiye aldıklarını sormaktır. Komşularınız, iş arkadaşlarınız, aileniz, arkadaşlarınız ve doktorunuzla konuşabilir ve konuşmalısınız. Hava temizleyicileri son birkaç yılda popülerliklerini arttırdı. Bu, çoğunlukla, birçoğunun sağlıklarını ve hava içerdekilerin evlerini iyileştirmek istediklerinden kaynaklanmaktadır. Tanıdığınız bir kişi hava temizleyici kullanıyorsa, temizleyicileri hakkında bilgi isteyin. Beğendiler mi? Sahip olmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Alerjinin giderilmesi için bir hava temizleyici seçmenize yardımcı olacak bir başka ipucu da çevrimiçi araştırma yapmaktır. Yerel olarak satıldığını gördüğünüz bir hava temizleyicinin fiyatını seviyorsanız, hemen satın almaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bunun yerine, markayı ve modeli yazın ve eve dönerken araştırmayı çevrimiçi yapın. Birçok hava temizleyici çevrimiçi olarak derecelendirilir ve incelenir. İncelemeleri okumak ve puanları incelemek, maliyetlerine değmeyen veya sürdürmek için masraflı olmayan hava temizleyicilerinden kaçınarak tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Alerji giderimi için bir hava temizleyici satın almak için bakıldığında, kalitenin dikkate alınması önemlidir. Daha önce belirtildiği gibi, derecelendirme, gözden geçirme ve öneriler bir hava temizleyicinin kalitesini ölçmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, farklı sonuçlar üretme eğiliminde olduklarından, tüm alerji hava temizleyicilerinin eşit yaratılmadığını yeniden belirtmek önemlidir. Alerjileriniz varsa, mümkün olan en iyi rahatlamayı aramak istersiniz. Ayrıca, hava temizleyicileri garantiler ile birlikte gelen alerjiler açısından inceleyin. Genel olarak konuşursak, bir garanti, bir üreticinin ürününün tamamen arkasında durması anlamına gelir; bu da size rahatlık ve huzur vermenize yardımcı olmalıdır.

Bir hava temizleyici seçerken maliyet de incelenmelidir. Maliyete gelince, ödediğinizin karşılığını aldığınızı hatırlamak her zaman önemlidir. Yüksek son hava temizleyicileri için daha fazla para ödemeyi bekleyebilirsiniz, ancak çoğu buna değiyor. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için çevrimiçi alışveriş yapmayı veya en azından önce fiyatları çevrimiçi olarak karşılaştırmayı düşünün. Bir hava temizleyicisine sahip olmanın uzun vadeli maliyetlerini incelemek de önemlidir. Filtreler kullanılıyorsa, ne sıklıkla değiştirilmeleri gerekir? Onların maliyeti nedir? Bir hava temizleyici alırken çoğu zaman sadece etiket fiyatından daha fazlasını ödediğinizi unutmayın.

Bir hava temizleyici satın almak için yukarıda belirtilen faktörlerin hepsi göz önünde bulundurulmalıdır. Hatırlatma olarak, tüm hava temizleyicileri eşit yaratılmaz, bu yüzden en iyisini satın aldığınızdan emin olun.

ppppp

Kelime Sayısı 662

About elite

Check Also

Yenidoğan İlkini Kutlamanın 3 Yolu

Mümkün olan en iyi hediye? Yeni bebeğiniz – Noel’den birkaç hafta önce geldi, muhtemelen tatil …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *