Sırt Ağrısı ve Sırt

Ağrınızın, destekçilerinizin ne zaman tekmeleyeceğini öğrendiğini biliyor muydunuz? Destekçiler senin duyguların. İnsan makyajımızın şeytani radikalleri bizi normalde kabul etmeyeceğimiz sonuçlara götürebilir. Bazen radikaller her adımımızı desteklemek için rehber olarak çalışan meleklerdir.

Sırt ağrısı ve duygular el ele gider, çünkü acı çekerken duygular için tehdit oluşturur. Duygular tehdit edildiğinde, “Dikkat et Henry,” John Doe evde. Sırt ağrısının, sırt ağrısı ile başlayan ve duygularla biten depresyon, tahriş ve umutsuzluğu içeren semptomları vardır. Kişi, duyguların sunduğu öneriyi kabul eder ve hiçbir yardım bulunmadığına inanmalarını sağlar. Ancak çoğu sırt ağrısı vakasında, yardım önünüzde oturuyor.

Temel kural dinlemek, öğrenmek ve harekete geçmek. Durumunuz hakkında elinizden gelenin en iyisini öğrendiğinizde, semptomlarını kabul etmek ve probleminizi çözmek için harekete geçmek için harekete geçebilirsiniz. Aslında, edindiğiniz bilgiler lehinize çalışabilir, çünkü size bir servete mal olmadan acınızı hafifleten stratejiler öğrenebilirsiniz.

Geri koşulların çoğu, Dinlenme, Buz Paketleri, Sıkıştırma ve Yükseklik ile tedavi edilir. (R.I.C.E.) Bu kuralı unutmayın ve gerektiğinde uygulayın. Sırtınız kırılmazsa, çoğu sırt durumu temel sağduyu ve masrafsız çözümlerle ele alınır. Harekete geç!

Henry kontrole el attığından John Doe’ya onu yönlendirmesini söyle. Duygular, hayatınızı ele geçirmelerine izin verirseniz, ölümcül enjeksiyonlardır.

Gerçek: Genel pratisyen hekimleri ziyaret eden hastaların yaklaşık% 33’ü sırt ağrısından kurtulmuyor.

Gerçek: Kiropraktörler sırt ağrısı konusunda uzmanlaşmıştır. Kiropraktörler genel olarak sırt ağrısını, sıradan doktorlardan daha yüksek bir yüzdeye kadar düşürdü. Akupunktur ve masaj terapisi, standart tıbbi tedaviden daha fazla hastaya yardımcı olmuştur.

GERÇEK: Sırt ameliyatları başka komplikasyonlara yol açabilir.

Fiziksel tedavi sırt ağrısını en aza indirmenin harika bir yoludur. En kötü senaryoda, insanlar ağırlıklar ve aerobik konusunda eğitim almış, böylece ağrıyı azaltmışlar.

Pratik bir sebep kullanıldığında bel ağrısı rahatlar. Örneğin Aspirin, şiddetli ağrıyan istisnalar dışında çoğu sırt ağrısı halini hafifletebilir. Pratik akıl yürütme size kasların gergin olduğunu, hangi gerilme egzersizlerinin sorunu çözebileceğini söylemelidir. Şu kasları ger!

Durumunuzu anlamak, harekete geçmenin ilk adımıdır. Ayrıca, durumunuzu bildiğiniz zaman rahatlayabilirsiniz. Kasları itmek, sırt ağrısına yol açan aşırı zorlamadır. Eğer ağırlık antrenmanı yapıyorsanız ve sırtınızdaki ağrıyı farkederseniz, hareketlerinizi değiştirin ve diğer antrenman türlerini uygulayın.

Rahatsızlık (Oh hayır, bir daha John Doe değil), kişinin harekete geçmek yerine acıdığını hissetmesine neden olabilir. John Doe’nun çantasından çıkmasına izin vermeyin, ziyade koruya girip gerinin, gevşeyin ve dinlenin.

Bilgi: Ecotrin, tezgahta satılan bir ağrı kesicidir. Sırt ağrınız varsa ve bu ilacı günde dört kez bir öğünle birlikte aldığınızda sırt ağrısını azaltabilirsiniz. Acıyı hafifletmek için kasları fazla abarttıysanız Ecotrin’i kullanın.

Bilgi: Ecotrin gibi reçetesiz satılan ilaçlar, burkulma ve osteoartrit kaynaklı ağrıyı azaltır.

Ecotrin gibi reçetesiz ilaçların iltihabı ve şişliği azalttığı kanıtlandı, ki bu da ağrının önde gelen nedeni.

Bilgi: Eğer Ecotrin’i kullanmadan önce alırsanız, sırt ağrıları olasılığını azaltabilirsiniz.

Akut sırt koşullarınız varsa, karşı ilaçları almayınız. Çözümler kısa süreli rahatlama için tasarlanmıştır. İlaçların aşırı kullanılması böbreklere zarar verebilir ve ülserlerin gelişmesine neden olabilir.

Gerçek: Tylenol karaciğer hasarına bağlıdır, ancak Tylenol’ü kısa süreli rejimlerde ağrıyı hafifletmek için kullanırsanız, ağrı kesici ağrıyı azaltmak için merkezi sinirlerle birlikte çalışır.

About elite

Check Also

Sırt Ağrısı ve Multipl Skleroz İlişkisi

Multipl Skleroz demiyelinizasyon gibi ilerleyici bir hastalıktır ve motor ve duyusal nöronları etkiler. Hastalık, durumun …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *